API: UserObject: Różnice pomiędzy wersjami

Z DrRobert DOCS
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 5: Linia 5:
!Przykład
!Przykład
!Opis
!Opis
!
!Wartości
|-
|-
|id
|id
Linia 45: Linia 45:
|male
|male
|Płeć
|Płeć
|
|male, female
|-
|-
|weight
|weight
Linia 68: Linia 68:
|-
|-
|smoking
|smoking
|true
|1
|Status palenia tytoniu
|Status palenia tytoniu
|
|0-nie,1-tak
|-
|smoking_products
|1,2,3
|Tablica z listą produktów
|1-papierosy,2-podrzewany tytoń,3-e-papierosy
|-
|-
|smoking_packyears
|smoking_packyears
Linia 78: Linia 83:
|-
|-
|drinking
|drinking
|false
|0
|Status spożycia alkoholu
|Status spożycia alkoholu
|
|0-nie lub sporadycznie,1-regularnie
|-
|-
|diabetes
|diabetes
|true
|1
|Status chorowania na cukrzyce
|Status chorowania na cukrzyce
|
|0-nie choruje,1-choruje
|-
|-
|hypertension
|hypertension
|true
|1
|Status chorowania na nadciśnienie
|Status chorowania na nadciśnienie
|
|0-nie choruje,1-choruje
|-
|-
|hypercholesterolemia
|hypercholesterolemia
|true
|1
|Status chorowania na hipercholesterolemie
|Status chorowania na hipercholesterolemie
|
|0-nie choruje,1-choruje
|-
|-
|colon_cancer
|colon_cancer
|false
|1
|Status chorowania na raka jelita grubego
|Status chorowania na raka jelita grubego
|
|0-brak,1-występowanie w rodzinie,2-obecność mutacji gen.
|}
|}

Wersja z 13:07, 21 gru 2023

Obiekt danych użytkownika

Nazwa Przykład Opis Wartości
id 1 Wewnętrzne ID użytkownika
uuid 3b0769ba-19f6-4dd1-af5b-b20416b8825a Unikatowe UUID użytkownika
name Jan Testowy Nazwa (imię i/lub nazwisko)
email jantestowy@domena.pl Adres e-mail
phone +48505444333 Nr telefonu
birthdate 1965-07-20 Data urodzenia
birthyear 1965 Rok urodzenia
gender male Płeć male, female
weight 75 Waga w kg
height 175 Wzrost w cm
waist 100 Obwód pasa w cm
bmi 20.5 Współczynnik BMI
smoking 1 Status palenia tytoniu 0-nie,1-tak
smoking_products 1,2,3 Tablica z listą produktów 1-papierosy,2-podrzewany tytoń,3-e-papierosy
smoking_packyears 23 Liczba "paczkolat"
drinking 0 Status spożycia alkoholu 0-nie lub sporadycznie,1-regularnie
diabetes 1 Status chorowania na cukrzyce 0-nie choruje,1-choruje
hypertension 1 Status chorowania na nadciśnienie 0-nie choruje,1-choruje
hypercholesterolemia 1 Status chorowania na hipercholesterolemie 0-nie choruje,1-choruje
colon_cancer 1 Status chorowania na raka jelita grubego 0-brak,1-występowanie w rodzinie,2-obecność mutacji gen.