API: UserObject: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 67: | Linia 67: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|smoking | |||
|true | |||
|Status palenia tytoniu | |||
| | | | ||
|- | |||
|smoking_packyears | |||
|23 | |||
|Liczba "paczkolat" | |||
| | | | ||
|- | |||
|drinking | |||
|false | |||
|Status spożycia alkoholu | |||
| | | | ||
|- | |||
|diabetes | |||
|true | |||
|Status chorowania na cukrzyce | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |hypertension | ||
| | |true | ||
| | |Status chorowania na nadciśnienie | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |hypercholesterolemia | ||
| | |true | ||
| | |Status chorowania na hipercholesterolemie | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |colon_cancer | ||
| | |false | ||
| | |Status chorowania na raka jelita grubego | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:59, 21 gru 2023
Obiekt danych użytkownika
| Nazwa | Przykład | Opis | |
|---|---|---|---|
| id | 1 | Wewnętrzne ID użytkownika | |
| uuid | 3b0769ba-19f6-4dd1-af5b-b20416b8825a | Unikatowe UUID użytkownika | |
| name | Jan Testowy | Nazwa (imię i/lub nazwisko) | |
| jantestowy@domena.pl | Adres e-mail | ||
| phone | +48505444333 | Nr telefonu | |
| birthdate | 1965-07-20 | Data urodzenia | |
| birthyear | 1965 | Rok urodzenia | |
| gender | male | Płeć | |
| weight | 75 | Waga w kg | |
| height | 175 | Wzrost w cm | |
| waist | 100 | Obwód pasa w cm | |
| bmi | 20.5 | Współczynnik BMI | |
| smoking | true | Status palenia tytoniu | |
| smoking_packyears | 23 | Liczba "paczkolat" | |
| drinking | false | Status spożycia alkoholu | |
| diabetes | true | Status chorowania na cukrzyce | |
| hypertension | true | Status chorowania na nadciśnienie | |
| hypercholesterolemia | true | Status chorowania na hipercholesterolemie | |
| colon_cancer | false | Status chorowania na raka jelita grubego |