API: UserObject: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "Obiekt danych użytkownika {| class="wikitable" |+ !Nazwa !Przykład !Opis ! |- |id |1 |Wewnętrzne ID użytkownika | |- |uuid |3b0769ba-19f6-4dd1-af5b-b20416b8825a |Unikatowe UUID użytkownika | |- | | | | |- | | | | |- | | | | |- | | | | |- | | | | |- | | | | |- | | | | |}") |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 17: | Linia 17: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|name | |||
|Jan Testowy | |||
|Nazwa (imię i/lub nazwisko) | |||
| | | | ||
|- | |||
|email | |||
|jantestowy@domena.pl | |||
|Adres e-mail | |||
| | | | ||
|- | |||
|phone | |||
| +48505444333 | |||
|Nr telefonu | |||
| | | | ||
|- | |||
|birthdate | |||
|1965-07-20 | |||
|Data urodzenia | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|birthyear | |||
|1965 | |||
|Rok urodzenia | |||
| | | | ||
|- | |||
|gender | |||
|male | |||
|Płeć | |||
| | | | ||
|- | |||
|weight | |||
|75 | |||
|Waga w kg | |||
| | | | ||
|- | |||
|height | |||
|175 | |||
|Wzrost w cm | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|waist | |||
|100 | |||
|Obwód pasa w cm | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |bmi | ||
|20.5 | |||
|Współczynnik BMI | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Wersja z 12:53, 21 gru 2023
Obiekt danych użytkownika
| Nazwa | Przykład | Opis | |
|---|---|---|---|
| id | 1 | Wewnętrzne ID użytkownika | |
| uuid | 3b0769ba-19f6-4dd1-af5b-b20416b8825a | Unikatowe UUID użytkownika | |
| name | Jan Testowy | Nazwa (imię i/lub nazwisko) | |
| jantestowy@domena.pl | Adres e-mail | ||
| phone | +48505444333 | Nr telefonu | |
| birthdate | 1965-07-20 | Data urodzenia | |
| birthyear | 1965 | Rok urodzenia | |
| gender | male | Płeć | |
| weight | 75 | Waga w kg | |
| height | 175 | Wzrost w cm | |
| waist | 100 | Obwód pasa w cm | |
| bmi | 20.5 | Współczynnik BMI | |