Baza danych: Zalecenia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "TODO") |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
== Tabela rekomendacji: `sg_recommendations` == | |||
Tabela z rekomendacjami | |||
{| class="wikitable" | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|varchar(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|type_id | |||
|varchar(20) | |||
|0 | |||
| | |||
|typ rekomendacji | |||
|- | |||
|nazwa | |||
|varchar(200) | |||
|NULL | |||
| | |||
|nazwa rekomendacji | |||
|- | |||
|description | |||
|text | |||
|NULL | |||
| | |||
|opis rekomendacji | |||
|- | |||
|data | |||
|text | |||
|NULL | |||
| | |||
|dane dodatkowe (tłumaczenia) | |||
|- | |||
|source_text | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|źródło rekomendacji badań/zaleceń | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
== Tabela wyzwalaczy rekomendacji: `sg_recommendations_triggers` == | |||
Tabela z wyzwalaczaczami rekomendacji. | |||
{| class="wikitable" | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|recommendation_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id użytkownika | |||
|- | |||
|parent_trigger_id | |||
|int | |||
|NULL | |||
| | |||
|id organizacji | |||
|- | |||
|type_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id typu członkostwa | |||
|- | |||
|date_start | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|data rozpoczęcia członkostwa | |||
|- | |||
|date_stop | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|data zakończenia lub NULL w przypadku dostępu ciągłego | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
Wersja z 08:29, 19 cze 2024
Tabela rekomendacji: `sg_recommendations`
Tabela z rekomendacjami
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | varchar(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| type_id | varchar(20) | 0 | typ rekomendacji | |
| nazwa | varchar(200) | NULL | nazwa rekomendacji | |
| description | text | NULL | opis rekomendacji | |
| data | text | NULL | dane dodatkowe (tłumaczenia) | |
| source_text | date | NULL | źródło rekomendacji badań/zaleceń | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
Tabela wyzwalaczy rekomendacji: `sg_recommendations_triggers`
Tabela z wyzwalaczaczami rekomendacji.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| recommendation_id | int | 0 | id użytkownika | |
| parent_trigger_id | int | NULL | id organizacji | |
| type_id | int | 0 | id typu członkostwa | |
| date_start | date | NULL | data rozpoczęcia członkostwa | |
| date_stop | date | NULL | data zakończenia lub NULL w przypadku dostępu ciągłego | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |