API: Zalecenia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 42: | Linia 42: | ||
|Plik pdf z rekomendacjami użytkownika | |Plik pdf z rekomendacjami użytkownika | ||
|Tak | |Tak | ||
|- | |||
|language | |||
|text | |||
|pl | |||
|Język pdf | |||
|Nie | |||
|} | |} | ||
Wersja z 09:01, 14 cze 2024
GET /recommendations
Lista wszystkich zaleceń, zwraca tablice elementów API: RecommendationObject
GET /recommendation/$id
Dane zalecenia, zwraca element API: RecommendationObject
GET /user/$user_uuid/recommendations
Lista zaleceń dla użytkownika, zwraca tablice elementów API: UserRecommendationObject
POST /user/$user_uuid/recommendation/$recomendation_uuid
Wysłanie informacji o wykonaniu zalecenia.
Parametry JSON
| Klucz | Typ | Przykład | Opis | Wymagane |
|---|---|---|---|---|
| done_date | date | 2024-01-01 | Data wykonania rekomendacji | Tak |
POST /user/$user_uuid/email_recommendations
Wysłanie emaila z PDF rekomendacji na adres użtykownika.
Parametry
| Klucz | Typ | Przykład | Opis | Wymagane |
|---|---|---|---|---|
| pdf_file | pdf file | - | Plik pdf z rekomendacjami użytkownika | Tak |
| language | text | pl | Język pdf | Nie |