API: Pobieranie i zmiana danych konta i profili: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 44: | Linia 44: | ||
|[[API: UserObject]] | |[[API: UserObject]] | ||
|Obiekt użytkownika patrz: [[API: UserObject]] można wysłać cały, ale zaktualizowane będą jedynie pola edytowalne. | |Obiekt użytkownika patrz: [[API: UserObject]] można wysłać cały, ale zaktualizowane będą jedynie pola edytowalne. | ||
|- | |||
|delete | |||
|bool | |||
|true | |||
|Gdy parametr jest równy 'true' następuje usunięcie profilu lub w przypadku użytkownika rozpoczyna się procedura usunięcia konta. | |||
|} | |} | ||
Wersja z 08:47, 4 kwi 2024
GET /user/$user_uuid/data
Endpoint służący pobraniu danych użytkownika lub profilu.
Odpowiedź JSON
| Klucz | Typ | Przykład | Opis |
|---|---|---|---|
| user | UserObject | API: UserObject | Obiekt użytkownika patrz: API: UserObject |
GET /user/$user_uuid/profiles
Endpoint służący pobraniu listy profili użytkownika .
Odpowiedź JSON
| Klucz | Typ | Przykład | Opis |
|---|---|---|---|
| profiles | tablica z UserObject | API: UserObject | Tablica z obiektami profilów patrz: API: UserObject |
POST /user/$user_uuid/data
Endpoint służący aktualizacji danych użytkownika lub profilu.
Parametry JSON
| Klucz | Typ | Przykład | Opis |
|---|---|---|---|
| user | UserObject | API: UserObject | Obiekt użytkownika patrz: API: UserObject można wysłać cały, ale zaktualizowane będą jedynie pola edytowalne. |
| delete | bool | true | Gdy parametr jest równy 'true' następuje usunięcie profilu lub w przypadku użytkownika rozpoczyna się procedura usunięcia konta. |