API edytora ankiet: SurveyObject: Różnice pomiędzy wersjami

Z DrRobert DOCS
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 61: Linia 61:
|Patrz poniżej: '''SurveyAnswerObject'''
|Patrz poniżej: '''SurveyAnswerObject'''
|Tablica z odpowiedziami
|Tablica z odpowiedziami
|-
|deleted
|false
|true oznacza usunięcie pytania
|}
|}


Linia 85: Linia 89:
|Patrz: '''SurveyQuestionObject'''
|Patrz: '''SurveyQuestionObject'''
|Tablica z podpytaniami
|Tablica z podpytaniami
|-
|deleted
|false
|true oznacza usunięcie pytania
|}
|}

Wersja z 06:40, 3 kwi 2024

Obiekt danych ankiety

Nazwa Przykład Opis
uuid a6193cb2-a187-4fb7-bc58-48af9e26f9b5 Wewnętrzne ID
name Ankieta rejestracyjna Nazwa
description Ankieta medyczna wypełniana po rejestracji Opis
image https://drrobert.it4u.company/cdn/985234875234984239834.jpg URL pliku
questions Patrz poniżej: SurveyQuestionObject Tablica z obiektami pytań

SurveyQuestionObject

Obiekt pytania

Nazwa Przykład Opis
uuid 4af41076-d8c1-4523-bec0-488dd4d5927a Wewnętrzne ID
name cigarettes Nazwa
content Czy palisz papierosy / podgrzewany tytoń / e-papierosy ? Treść
type select Typ pola: select, text, number, radio, checkbox
unit NULL W przypadku type=number możliwe jednostki: integer, float, mililiter, liter, kilometer, meter, seconds, minutes, hours, days, months, years
validation TODO
answers Patrz poniżej: SurveyAnswerObject Tablica z odpowiedziami
deleted false true oznacza usunięcie pytania

SurveyAnswerObject

Obiekt odpowiedzi

Nazwa Przykład Opis
uuid 4af41076-d8c1-4523-bec0-488dd4d5927a Wewnętrzne ID
name yes Nazwa
content Tak Treść
subquestions Patrz: SurveyQuestionObject Tablica z podpytaniami
deleted false true oznacza usunięcie pytania