API: UserObject: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
== UserObject == | |||
Obiekt danych użytkownika lub profilu | Obiekt danych użytkownika lub profilu | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Linia 17: | Linia 18: | ||
|Unikatowe UUID użytkownika | |Unikatowe UUID użytkownika | ||
| | | | ||
|- | |||
|type | |||
|Nie | |||
|Tak | |||
|Nie | |||
|child | |||
|Typ profilu | |||
|child | |||
|- | |||
|relationship | |||
|Nie | |||
|Tak | |||
|Nie | |||
|''UserRelationshipObject'' | |||
|Obiekt opisujący relację z rodzicem | |||
|Patrz poniżej do ''UserRelationshipObject'' | |||
|- | |- | ||
|name | |name | ||
| Linia 163: | Linia 180: | ||
|} | |} | ||
Wykorzystywane w: [[API: Autoryzacja]], [[API: Rejestracja]] | Wykorzystywane w: [[API: Autoryzacja]], [[API: Rejestracja]] | ||
== UserRelationshipObject == | |||
{| class="wikitable" | |||
!Nazwa | |||
!Przykład | |||
!Opis | |||
|- | |||
|uuid | |||
|3dabcbd4-fab0-4ed6-b356-8d5df897d498 | |||
|UUID relacji | |||
|- | |||
|parent_uuid | |||
|7dabcbd4-fab0-4ed6-b356-8d5df897d498 | |||
|UUID rodzica | |||
|- | |||
|children_uuid | |||
|9dabcbd4-fab0-4ed6-b356-8d5df897d498 | |||
|UUID dziecka | |||
|- | |||
|type | |||
|default | |||
|typ relacji | |||
|- | |||
|date_start | |||
|2023-12-20 | |||
|Data rozpoczęcia relacji | |||
|- | |||
|date_stop | |||
|NULL | |||
|Data zakończenia relacji | |||
|} | |||
Wersja z 14:24, 27 mar 2024
UserObject
Obiekt danych użytkownika lub profilu
| Nazwa | Użytkownik | Profil | Edytowalne | Przykład | Opis | Wartości |
|---|---|---|---|---|---|---|
| uuid | Tak | Tak | Nie | 3b0769ba-19f6-4dd1-af5b-b20416b8825a | Unikatowe UUID użytkownika | |
| type | Nie | Tak | Nie | child | Typ profilu | child |
| relationship | Nie | Tak | Nie | UserRelationshipObject | Obiekt opisujący relację z rodzicem | Patrz poniżej do UserRelationshipObject |
| name | Tak | Tak | Tak | Jan Testowy | Nazwa (imię i/lub nazwisko) | |
| Tak | Nie | Nie | jantestowy@domena.pl | Adres e-mail | ||
| phone | Tak | Nie | Nie | +48505444333 | Nr telefonu | |
| birthdate | Tak | Tak | Tak | 1965-07-20 | Data urodzenia | |
| birthyear | Tak | Tak | Nie | 1965 | Rok urodzenia | |
| gender | Tak | Tak | Tak | male | Płeć | male, female |
| weight | Tak | Tak | Tak | 75 | Waga w kg | |
| height | Tak | Tak | Tak | 175 | Wzrost w cm | |
| waist | Tak | Tak | Tak | 100 | Obwód pasa w cm | |
| bmi | Tak | Tak | Nie | 20.5 | Współczynnik BMI | |
| smoking | Tak | Tak | Nie | 1 | Status palenia tytoniu | 0-nie,1-tak |
| smoking_products | Tak | Tak | Nie | 1,2,3 | Tablica z listą produktów | 1-papierosy,2-podrzewany tytoń,3-e-papierosy |
| smoking_packyears | Tak | Tak | Nie | 23 | Liczba "paczkolat" | |
| drinking | Tak | Tak | Nie | 0 | Status spożycia alkoholu | 0-nie lub sporadycznie,1-regularnie |
| diabetes | Tak | Tak | Nie | 1 | Status chorowania na cukrzyce | 0-nie choruje,1-choruje |
| hypertension | Tak | Tak | Nie | 1 | Status chorowania na nadciśnienie | 0-nie choruje,1-choruje |
| hypercholesterolemia | Tak | Tak | Nie | 1 | Status chorowania na hipercholesterolemie | 0-nie choruje,1-choruje |
| colon_cancer | Tak | Tak | Nie | 1 | Status chorowania na raka jelita grubego | 0-brak,1-występowanie w rodzinie,2-obecność mutacji gen. |
Wykorzystywane w: API: Autoryzacja, API: Rejestracja
UserRelationshipObject
| Nazwa | Przykład | Opis |
|---|---|---|
| uuid | 3dabcbd4-fab0-4ed6-b356-8d5df897d498 | UUID relacji |
| parent_uuid | 7dabcbd4-fab0-4ed6-b356-8d5df897d498 | UUID rodzica |
| children_uuid | 9dabcbd4-fab0-4ed6-b356-8d5df897d498 | UUID dziecka |
| type | default | typ relacji |
| date_start | 2023-12-20 | Data rozpoczęcia relacji |
| date_stop | NULL | Data zakończenia relacji |