Baza danych: Użytkownicy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 19: | Linia 19: | ||
| | | | ||
|id statusu użytkownika | |id statusu użytkownika | ||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|name | |||
|varchar(200) | |||
|NULL | |||
| | |||
|nazwa służąca wyświetlaniu w widokach administracyjnych | |||
|- | |- | ||
|data | |data | ||
| Linia 24: | Linia 36: | ||
|NULL | |NULL | ||
| | | | ||
|json z danymi | |json z danymi niezaszyfrowanymi | ||
|- | |- | ||
| | |data_encrypted | ||
|longtext | |longtext | ||
|NULL | |NULL | ||
| Linia 67: | Linia 79: | ||
|STATUS_NEW | |STATUS_NEW | ||
|- | |- | ||
| | |1 | ||
| | |aktywny | ||
| | |STATUS_ACTIVE | ||
|- | |- | ||
| | |91 | ||
| | |nieaktywny | ||
| | |STATUS_INACTIVE | ||
|- | |- | ||
| | |92 | ||
| | |zawieszony | ||
| | |STATUS_SUSPENDED | ||
|- | |- | ||
| | |99 | ||
| | |usunięty | ||
| | |STATUS_DELETED | ||
|} | |} | ||
== | == sg_user_auth == | ||
== | == sg_user_events == | ||
== | == sg_user_groups == | ||
== | == sg_user_group_membership == | ||
Wersja z 12:20, 20 lis 2023
sg_users
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| status_id | int | 0 | id statusu użytkownika | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| name | varchar(200) | NULL | nazwa służąca wyświetlaniu w widokach administracyjnych | |
| data | json | NULL | json z danymi niezaszyfrowanymi | |
| data_encrypted | longtext | NULL | zaszyfrowana tablica z danymi niejawnymi | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
| id | nazwa | klucz |
|---|---|---|
| 0 | nowy | STATUS_NEW |
| 1 | aktywny | STATUS_ACTIVE |
| 91 | nieaktywny | STATUS_INACTIVE |
| 92 | zawieszony | STATUS_SUSPENDED |
| 99 | usunięty | STATUS_DELETED |