API: UserOrganisationObject: Różnice pomiędzy wersjami

Z DrRobert DOCS
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "Obiekt danych Organizacji {| class="wikitable" |+ !Nazwa !Edytowalne !Przykład !Opis |- |uuid |nie |3b0769ba-19f6-4dd1-af5b-b20416b8825a |Unikatowe UUID użytkownika |- |name |Tak | |Nazwa organizacji |- | | | | |}")
 
Nie podano opisu zmian
 
Linia 14: Linia 14:
|name
|name
|Tak
|Tak
|
|Testowa
|Nazwa organizacji
|Nazwa organizacji
|-
|
|
|
|
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 11:27, 20 mar 2024

Obiekt danych Organizacji

Nazwa Edytowalne Przykład Opis
uuid nie 3b0769ba-19f6-4dd1-af5b-b20416b8825a Unikatowe UUID użytkownika
name Tak Testowa Nazwa organizacji