Baza danych: Użytkownicy: Różnice pomiędzy wersjami

Z DrRobert DOCS
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
mNie podano opisu zmian
mNie podano opisu zmian
Linia 4: Linia 4:
!nazwa
!nazwa
!typ
!typ
!domyślnie
!właściwości
!właściwości
!opis
!opis
Linia 9: Linia 10:
|id
|id
|int
|int
|
|auto_increment primary_key
|auto_increment primary_key
|
|
Linia 14: Linia 16:
|status_id
|status_id
|int
|int
|0
|
|
|id statusu użytkownika
|id statusu użytkownika
Linia 19: Linia 22:
|data
|data
|json
|json
|NULL
|
|
|json z danymi
|json z danymi
Linia 24: Linia 28:
|encrypted
|encrypted
|longtext
|longtext
|NULL
|
|
|zaszyfrowana tablica z danymi niejawnymi
|zaszyfrowana tablica z danymi niejawnymi
Linia 29: Linia 34:
|dt_created
|dt_created
|datetime
|datetime
|CURRENT_TIMESTAMP
|
|
|data i czas utworzenia
|data i czas utworzenia
Linia 34: Linia 40:
|dt_updated
|dt_updated
|datetime
|datetime
|NULL
|
|
|data i czas modyfikacji
|data i czas modyfikacji
Linia 39: Linia 46:
|deleted
|deleted
|bool
|bool
|0
|
|
|flaga usunięcia
|flaga usunięcia
Linia 44: Linia 52:
|dt_deleted
|dt_deleted
|datetime
|datetime
|NULL
|
|
|data i czas usunięcia
|data i czas usunięcia
|}
Statusy użytkowników:
{| class="wikitable"
|+
!id
!nazwa
!klucz
|-
|0
|nowy
|STATUS_NEW
|-
|
|
|
|-
|
|
|
|-
|
|
|
|-
|
|
|
|-
|
|
|
|-
|
|
|
|-
|
|
|
|}
|}



Wersja z 09:22, 17 lis 2023

sg_users

nazwa typ domyślnie właściwości opis
id int auto_increment primary_key
status_id int 0 id statusu użytkownika
data json NULL json z danymi
encrypted longtext NULL zaszyfrowana tablica z danymi niejawnymi
dt_created datetime CURRENT_TIMESTAMP data i czas utworzenia
dt_updated datetime NULL data i czas modyfikacji
deleted bool 0 flaga usunięcia
dt_deleted datetime NULL data i czas usunięcia

Statusy użytkowników:

id nazwa klucz
0 nowy STATUS_NEW

sg_users_events

sg_groups

sg_users_to_groups