API: UserEventObject: Różnice pomiędzy wersjami

Z DrRobert DOCS
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "Obiekt danych wydarzenia kalendarza użytkownika {| class="wikitable" |+ !Nazwa !Przykład !Opis |- |id |1 |Wewnętrzne ID |- |name |Pomiar stężenia glukozy we krwi naczczo |Nazwa |- |date |2023-12-20 |Data |- |description |Pomiar wykonuje się przy pomocy badania laboratoryjnego lub indywidualnego urządzenia monitorowania cukru we krwi |Opis |- | | | |- | | | |} Wykorzystywane w: [https://drrobert.it4u.company/docs/API:_Zalecenia API: Zalecenia]")
 
Nie podano opisu zmian
Linia 6: Linia 6:
!Opis
!Opis
|-
|-
|id
|uuid
|1
|768d77a4-2f30-44e4-aca2-e75cba048d63
|Wewnętrzne ID
|Wewnętrzne ID
|-
|-
Linia 22: Linia 22:
|Opis
|Opis
|-
|-
|
|done
|
|false
|
|Status wykonania (bool)
|-
|
|
|
|}
|}
Wykorzystywane w: [https://drrobert.it4u.company/docs/API:_Zalecenia API: Zalecenia]
Wykorzystywane w: [https://drrobert.it4u.company/docs/API:_Zalecenia API: Zalecenia]

Wersja z 12:38, 2 sty 2024

Obiekt danych wydarzenia kalendarza użytkownika

Nazwa Przykład Opis
uuid 768d77a4-2f30-44e4-aca2-e75cba048d63 Wewnętrzne ID
name Pomiar stężenia glukozy we krwi naczczo Nazwa
date 2023-12-20 Data
description Pomiar wykonuje się przy pomocy badania laboratoryjnego lub indywidualnego urządzenia monitorowania cukru we krwi Opis
done false Status wykonania (bool)

Wykorzystywane w: API: Zalecenia