Baza danych: TODO: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "# Ośrodki/Placówki POZ: sg_users_organisations [uuid,name,data]") |
(tabelka) |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|name | |||
|varchar(200) | |||
|NULL | |||
| | |||
|nazwa | |||
|- | |||
|data | |||
|json | |||
|NULL | |||
| | |||
|json z danymi niezaszyfrowanymi | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|} | |||
# Ośrodki/Placówki POZ: sg_users_organisations [uuid,name,data] | # Ośrodki/Placówki POZ: sg_users_organisations [uuid,name,data] | ||
Wersja z 10:56, 18 mar 2024
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| name | varchar(200) | NULL | nazwa | |
| data | json | NULL | json z danymi niezaszyfrowanymi | |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
- Ośrodki/Placówki POZ: sg_users_organisations [uuid,name,data]