Baza danych: Użytkownicy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|auto_increment primary_key | |auto_increment primary_key | ||
| | | | ||
|- | |||
|status_id | |||
|int | |||
| | |||
|id statusu użytkownika | |||
|- | |||
|data | |||
|json | |||
| | |||
|json z danymi | |||
|- | |||
|encrypted | |||
|longtext | |||
| | |||
|zaszyfrowana tablica z danymi niejawnymi | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Linia 17: | Linia 32: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
Wersja z 09:15, 17 lis 2023
sg_users
| nazwa | typ | właściwości | opis |
|---|---|---|---|
| id | int | auto_increment primary_key | |
| status_id | int | id statusu użytkownika | |
| data | json | json z danymi | |
| encrypted | longtext | zaszyfrowana tablica z danymi niejawnymi | |