Baza danych: Użytkownicy: Różnice pomiędzy wersjami

Z DrRobert DOCS
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
mNie podano opisu zmian
Linia 10: Linia 10:
|int
|int
|auto_increment primary_key
|auto_increment primary_key
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|-
|data
|data
|json
|json
|
|
|-
|
|
|
|
|
|

Wersja z 09:13, 17 lis 2023

sg_users

nazwa typ właściwości opis
id int auto_increment primary_key
data json

sg_users_events

sg_groups

sg_users_to_groups