Baza danych: Zalecenia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "TODO") |
|||
| (Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
== Tabela rekomendacji: `sg_recommendations` == | |||
Tabela z rekomendacjami | |||
{| class="wikitable" | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|varchar(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|type_id | |||
|varchar(20) | |||
|0 | |||
| | |||
|typ rekomendacji | |||
|- | |||
|nazwa | |||
|varchar(200) | |||
|NULL | |||
| | |||
|nazwa rekomendacji | |||
|- | |||
|description | |||
|text | |||
|NULL | |||
| | |||
|opis rekomendacji | |||
|- | |||
|data | |||
|text | |||
|NULL | |||
| | |||
|dane dodatkowe (tłumaczenia) | |||
|- | |||
|source_text | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|źródło rekomendacji badań/zaleceń | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
== Tabela wyzwalaczy rekomendacji: `sg_recommendations_triggers` == | |||
Tabela z wyzwalaczaczami rekomendacji. Przypisuje rekomendacje do użytkowników. | |||
{| class="wikitable" | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|recommendation_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id użytkownika | |||
|- | |||
|parent_trigger_id | |||
|int | |||
|NULL | |||
| | |||
|id organizacji | |||
|- | |||
|name | |||
|varchar(200) | |||
|NULL | |||
| | |||
|nazwa wyzwalacza | |||
|- | |||
|survey_id | |||
|int | |||
|NULL | |||
| | |||
|id ankiety (rekomendacja na podstawie odpowiedzi na pytanie w ankiecie) | |||
|- | |||
|question_id | |||
|int | |||
|NULL | |||
| | |||
|id pytania (rekomendacja na podstawie odpowiedzi na pytanie w ankiecie) | |||
|- | |||
|answer_id | |||
|int | |||
|NULL | |||
| | |||
|id odpowiedzi (rekomendacja na podstawie odpowiedzi na pytanie w ankiecie) | |||
|- | |||
|field | |||
|varchar(50) | |||
|NULL | |||
| | |||
|pole danych, które uaktywnia wyzwalacz | |||
|- | |||
|condition | |||
|varchar(10) | |||
|NULL | |||
| | |||
|warunek | |||
|- | |||
|value | |||
|varchar(50) | |||
|NULL | |||
| | |||
|wartość | |||
|- | |||
|frequency | |||
|varchar(10) | |||
|NULL | |||
| | |||
|częstotliwość wykonywania rekomendacji/badań | |||
|- | |||
|data | |||
|longtext | |||
|NULL | |||
| | |||
|dane dodatkowe | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
Aktualna wersja na dzień 09:14, 19 cze 2024
Tabela rekomendacji: `sg_recommendations`
Tabela z rekomendacjami
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | varchar(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| type_id | varchar(20) | 0 | typ rekomendacji | |
| nazwa | varchar(200) | NULL | nazwa rekomendacji | |
| description | text | NULL | opis rekomendacji | |
| data | text | NULL | dane dodatkowe (tłumaczenia) | |
| source_text | date | NULL | źródło rekomendacji badań/zaleceń | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
Tabela wyzwalaczy rekomendacji: `sg_recommendations_triggers`
Tabela z wyzwalaczaczami rekomendacji. Przypisuje rekomendacje do użytkowników.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| recommendation_id | int | 0 | id użytkownika | |
| parent_trigger_id | int | NULL | id organizacji | |
| name | varchar(200) | NULL | nazwa wyzwalacza | |
| survey_id | int | NULL | id ankiety (rekomendacja na podstawie odpowiedzi na pytanie w ankiecie) | |
| question_id | int | NULL | id pytania (rekomendacja na podstawie odpowiedzi na pytanie w ankiecie) | |
| answer_id | int | NULL | id odpowiedzi (rekomendacja na podstawie odpowiedzi na pytanie w ankiecie) | |
| field | varchar(50) | NULL | pole danych, które uaktywnia wyzwalacz | |
| condition | varchar(10) | NULL | warunek | |
| value | varchar(50) | NULL | wartość | |
| frequency | varchar(10) | NULL | częstotliwość wykonywania rekomendacji/badań | |
| data | longtext | NULL | dane dodatkowe | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |