API edytora ankiet: SurveyObject: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 54: | Linia 54: | ||
|W przypadku type=number możliwe jednostki: integer, float, mililiter, liter, kilometer, meter, seconds, minutes, hours, days, months, years | |W przypadku type=number możliwe jednostki: integer, float, mililiter, liter, kilometer, meter, seconds, minutes, hours, days, months, years | ||
|- | |- | ||
| | |validations | ||
| | |Patrz poniżej: '''SurveyQuestionValidationObject''' | ||
| | |Tablica z obiektami walidacji | ||
|- | |||
|triggers | |||
|Patrz poniżej: '''SurveyQuestionTriggerObject''' | |||
|Tablica z obiektami wyzwalania pytania, gdy brak pytanie jest zawsze pokazywane | |||
|- | |- | ||
|answers | |answers | ||
| Linia 66: | Linia 70: | ||
|Numer porządkowy | |Numer porządkowy | ||
|- | |- | ||
| | |delete | ||
|false | |false | ||
|'true' oznacza usunięcie pytania | |'true' oznacza usunięcie pytania | ||
| Linia 98: | Linia 102: | ||
|Numer porządkowy | |Numer porządkowy | ||
|- | |- | ||
| | |delete | ||
|false | |false | ||
|true oznacza usunięcie odpowiedzi | |true oznacza usunięcie odpowiedzi | ||
|} | |||
== SurveyQuestionValidationObject == | |||
TODO | |||
== SurveyQuestionTriggerObject == | |||
{| class="wikitable" | |||
!Nazwa | |||
!Przykład | |||
!Opis | |||
|- | |||
|uuid | |||
|37c7b885-ffa0-429f-a2a0-5fd735a70787 | |||
|Wewnętrzne UUID | |||
|- | |||
|field | |||
|user.gender | |||
|Klucz pola wymaganego do warunku: user.* dla danych profilu | |||
|- | |||
|condition | |||
|equal | |||
|Typ warunku: equal - równy, more - więcej, less - mniej, equal_more - więcej lub równy, equal_less - mniej lub równy | |||
|- | |||
|parent_question | |||
|4af41076-d8c1-4523-bec0-488dd4d5927a | |||
|UUID pytania-rodzica | |||
|- | |||
|value | |||
|male | |||
|Wartość pola wymagana do wyzwolenia | |||
|- | |||
|required | |||
|false | |||
|Gdy wartość true wyzwalacz jest niezbędny do pokazania pytania, gdy false wystarczy że dowolny inny wyzwalacz jest spełniony | |||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 12:36, 8 sie 2024
Obiekt danych ankiety
| Nazwa | Przykład | Opis |
|---|---|---|
| uuid | a6193cb2-a187-4fb7-bc58-48af9e26f9b5 | Wewnętrzne ID |
| name | Ankieta rejestracyjna | Nazwa |
| description | Ankieta medyczna wypełniana po rejestracji | Opis |
| image | https://drrobert.it4u.company/cdn/985234875234984239834.jpg | URL pliku |
| questions | Patrz poniżej: SurveyQuestionObject | Tablica z obiektami pytań |
SurveyQuestionObject
Obiekt pytania
| Nazwa | Przykład | Opis |
|---|---|---|
| uuid | 4af41076-d8c1-4523-bec0-488dd4d5927a | Wewnętrzne ID |
| name | cigarettes | Nazwa |
| content | Czy palisz papierosy / podgrzewany tytoń / e-papierosy ? | Treść |
| type | select | Typ pola: select, text, number, radio, checkbox |
| unit | NULL | W przypadku type=number możliwe jednostki: integer, float, mililiter, liter, kilometer, meter, seconds, minutes, hours, days, months, years |
| validations | Patrz poniżej: SurveyQuestionValidationObject | Tablica z obiektami walidacji |
| triggers | Patrz poniżej: SurveyQuestionTriggerObject | Tablica z obiektami wyzwalania pytania, gdy brak pytanie jest zawsze pokazywane |
| answers | Patrz poniżej: SurveyAnswerObject | Tablica z odpowiedziami |
| sort | 1 | Numer porządkowy |
| delete | false | 'true' oznacza usunięcie pytania |
SurveyAnswerObject
Obiekt odpowiedzi
| Nazwa | Przykład | Opis |
|---|---|---|
| uuid | 4af41076-d8c1-4523-bec0-488dd4d5927a | Wewnętrzne ID |
| name | yes | Nazwa |
| content | Tak | Treść |
| subquestions | Patrz: SurveyQuestionObject | Tablica z podpytaniami |
| sort | 1 | Numer porządkowy |
| delete | false | true oznacza usunięcie odpowiedzi |
SurveyQuestionValidationObject
TODO
SurveyQuestionTriggerObject
| Nazwa | Przykład | Opis |
|---|---|---|
| uuid | 37c7b885-ffa0-429f-a2a0-5fd735a70787 | Wewnętrzne UUID |
| field | user.gender | Klucz pola wymaganego do warunku: user.* dla danych profilu |
| condition | equal | Typ warunku: equal - równy, more - więcej, less - mniej, equal_more - więcej lub równy, equal_less - mniej lub równy |
| parent_question | 4af41076-d8c1-4523-bec0-488dd4d5927a | UUID pytania-rodzica |
| value | male | Wartość pola wymagana do wyzwolenia |
| required | false | Gdy wartość true wyzwalacz jest niezbędny do pokazania pytania, gdy false wystarczy że dowolny inny wyzwalacz jest spełniony |