API: UserRecommendationObject: Różnice pomiędzy wersjami

Z DrRobert DOCS
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 6: Linia 6:
!Opis
!Opis
|-
|-
|id
|uuid
|1
|3dabcbd4-fab0-4ed6-b356-8d5df897d498
|Wewnętrzne ID użytkownika
|Wewnętrzne UUID rekomendacji
|-
|-
|name
|name
Linia 21: Linia 21:
|https://drrobert.it4u.company/cdn/985234875234984239834.jpg
|https://drrobert.it4u.company/cdn/985234875234984239834.jpg
|URL pliku
|URL pliku
|-
|grouping
|true
|Grupowanie zaleceń
|-
|-
|date
|date
|2023-12-20
|2023-12-20
|Data najbliższego wykonania
|Data najbliższego wykonania lub false gdy nie można ustalić daty (należy zapytać użytkownika kiedy ostatnio została wykonana rekomendacja)
|-
|frequency
|d1
|Częstotliwość, identycznie jak w [[API: RecommendationObject]]
|-
|i18n
|'''RecommendationI18nObject'''
|Tablica z obiektami tłumaczeń rekomendacji, identycznie jak w [[API: RecommendationObject]]
|}
|}
Wykorzystywane w: [[API: Zalecenia]]

Aktualna wersja na dzień 12:20, 10 gru 2024

Obiekt danych rekomendacji dla użytkownika

Nazwa Przykład Opis
uuid 3dabcbd4-fab0-4ed6-b356-8d5df897d498 Wewnętrzne UUID rekomendacji
name Pomiar stężenia glukozy we krwi naczczo Nazwa rekomendacji
description Pomiar wykonuje się przy pomocy badania laboratoryjnego lub indywidualnego urządzenia monitorowania cukru we krwi Opis rekomendacji
image https://drrobert.it4u.company/cdn/985234875234984239834.jpg URL pliku
grouping true Grupowanie zaleceń
date 2023-12-20 Data najbliższego wykonania lub false gdy nie można ustalić daty (należy zapytać użytkownika kiedy ostatnio została wykonana rekomendacja)
frequency d1 Częstotliwość, identycznie jak w API: RecommendationObject
i18n RecommendationI18nObject Tablica z obiektami tłumaczeń rekomendacji, identycznie jak w API: RecommendationObject

Wykorzystywane w: API: Zalecenia