API: UserRecommendationObject: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(propozycja przesyłu tłumaczeń) |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 21: | Linia 21: | ||
|https://drrobert.it4u.company/cdn/985234875234984239834.jpg | |https://drrobert.it4u.company/cdn/985234875234984239834.jpg | ||
|URL pliku | |URL pliku | ||
|- | |||
|grouping | |||
|true | |||
|Grupowanie zaleceń | |||
|- | |- | ||
|date | |date | ||
| Linia 30: | Linia 34: | ||
|Częstotliwość, identycznie jak w [[API: RecommendationObject]] | |Częstotliwość, identycznie jak w [[API: RecommendationObject]] | ||
|- | |- | ||
| | |i18n | ||
| | |'''RecommendationI18nObject''' | ||
|Tablica tłumaczeń | |Tablica z obiektami tłumaczeń rekomendacji, identycznie jak w [[API: RecommendationObject]] | ||
|} | |} | ||
Wykorzystywane w: [[API: Zalecenia]] | Wykorzystywane w: [[API: Zalecenia]] | ||
Aktualna wersja na dzień 12:20, 10 gru 2024
Obiekt danych rekomendacji dla użytkownika
| Nazwa | Przykład | Opis |
|---|---|---|
| uuid | 3dabcbd4-fab0-4ed6-b356-8d5df897d498 | Wewnętrzne UUID rekomendacji |
| name | Pomiar stężenia glukozy we krwi naczczo | Nazwa rekomendacji |
| description | Pomiar wykonuje się przy pomocy badania laboratoryjnego lub indywidualnego urządzenia monitorowania cukru we krwi | Opis rekomendacji |
| image | https://drrobert.it4u.company/cdn/985234875234984239834.jpg | URL pliku |
| grouping | true | Grupowanie zaleceń |
| date | 2023-12-20 | Data najbliższego wykonania lub false gdy nie można ustalić daty (należy zapytać użytkownika kiedy ostatnio została wykonana rekomendacja) |
| frequency | d1 | Częstotliwość, identycznie jak w API: RecommendationObject |
| i18n | RecommendationI18nObject | Tablica z obiektami tłumaczeń rekomendacji, identycznie jak w API: RecommendationObject |
Wykorzystywane w: API: Zalecenia