Baza danych: Użytkownicy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
mNie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
== sg_users == | == Tabela użytkowników: `sg_users` == | ||
Tabela z podstawowymi danymi użytkowników | Tabela z podstawowymi danymi użytkowników. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||
| Linia 31: | Linia 31: | ||
|NULL | |NULL | ||
| | | | ||
|nazwa | |nazwa | ||
|- | |||
|email | |||
|varchar(200) | |||
|NULL | |||
| | |||
|adres email | |||
|- | |||
|phone | |||
|varchar(20) | |||
|NULL | |||
| | |||
|nr telefonu | |||
|- | |- | ||
|data | |data | ||
| Linia 96: | Linia 108: | ||
|STATUS_DELETED | |STATUS_DELETED | ||
|} | |} | ||
== Tabela autoryzacji: `sg_user_auth` == | |||
== sg_user_auth == | Tabela z metodami autoryzacji użytkownika, możliwość przechowywania loginów, haseł i tokenów. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!nazwa | !nazwa | ||
| Linia 188: | Linia 200: | ||
|TYPE_URL_TOKEN | |TYPE_URL_TOKEN | ||
|token w adresie url, wysyłany przy pomocy emaila | |token w adresie url, wysyłany przy pomocy emaila | ||
|- | |||
|2 | |||
|token api | |||
|TYPE_API_TOKEN | |||
|token do autoryzacji przy pomocy api, przechowywany w aplikacji | |||
|- | |||
|3 | |||
|centrum monitoringu | |||
|TYPE_CM_LOGIN | |||
|login i hasło dostępu do centrum monitoringu | |||
|} | |} | ||
Możliwe dodanie kolejnych typów autoryzacji wraz z rozwojem. | Możliwe dodanie kolejnych typów autoryzacji wraz z rozwojem. | ||
== sg_user_events == | == Tabela wydarzeń: `sg_user_events` == | ||
Tabela z wydarzeniami kalendarza użytkowników. | |||
{| class="wikitable" | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|user_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id użytkownika | |||
|- | |||
|type_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id typu | |||
|- | |||
|name | |||
|text | |||
|NULL | |||
| | |||
|nazwa do wyświetlania na listach | |||
|- | |||
|date_start | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|data wydarzenia | |||
|- | |||
|date_stop | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|data zakończenia gdy trwa więcej niż jeden dzień, w innym przypadku NULL | |||
|- | |||
|time_start | |||
|time | |||
|NULL | |||
| | |||
|czas wydarzenia gdy planowane na konkretną godzinę, w innym przypadku NULL | |||
|- | |||
|time_stop | |||
|time | |||
|NULL | |||
| | |||
|czas zakończenia gdy planowane, w innym przypadku NULL | |||
|- | |||
|data | |||
|json | |||
|NULL | |||
| | |||
|json z danymi dodatkowymi | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
== sg_user_relationships == | == Tabela relacji między użytkownikami: `sg_user_relationships` == | ||
Tabela z relacjami między użytkownikami, czyli które konto ma przypisanych wiele profili do zarządzania. | |||
{| class="wikitable" | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|parent_user_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id użytkownika rodzica | |||
|- | |||
|children_user_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id użytkownika dziecka | |||
|- | |||
|type_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id typu relacji | |||
|- | |||
|date_start | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|data rozpoczęcia relacji | |||
|- | |||
|date_stop | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|data zakończenia lub NULL w przypadku dostępu ciągłego | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
== | == Tabela ankiet użytkowników: `sg_user_surveys` == | ||
Tabela z przypisanymi do wypełnienia i wypełnionymi ankietami. | |||
{| class="wikitable" | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|user_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id użytkownika | |||
|- | |||
|survey_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id ankiety | |||
|- | |||
|date_start | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|data planowanego rozpoczęcia | |||
|- | |||
|date_stop | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|data zakończenia gdy trwa więcej niż jeden dzień, w innym przypadku NULL | |||
|- | |||
|time_start | |||
|time | |||
|NULL | |||
| | |||
|czas planowanego rozpoczęcia gdy na konkretną godzinę, w innym przypadku NULL | |||
|- | |||
|time_stop | |||
|time | |||
|NULL | |||
| | |||
|czas zakończenia gdy planowane, w innym przypadku NULL | |||
|- | |||
|responded | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga stanu 0-planowana 1-wypełniona | |||
|- | |||
|responses | |||
|json | |||
|NULL | |||
| | |||
|json z odpowiedziami | |||
|- | |||
|dt_responded | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas wypełnienia | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
== sg_user_surveys == | == Tabela odpowiedzi ankiet użytkowników: `sg_user_surveys_answers` == | ||
Tabela z odpowiedziami udzielonymi na ankiety. | |||
{| class="wikitable" | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|user_survey_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id wpisu przypisania ankiety, tabela ''sg_user_surveys'' | |||
|- | |||
|survey_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id ankiety | |||
|- | |||
|answer_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id odpowiedzi | |||
|- | |||
|answer_int | |||
|int | |||
|NULL | |||
| | |||
|wartość int odpowiedzi | |||
|- | |||
|answer_float | |||
|float | |||
|NULL | |||
| | |||
|wartość float odpowiedzi | |||
|- | |||
|answer_text | |||
|text | |||
|NULL | |||
| | |||
|wartość string odpowiedzi | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
== Tabela organizacji użytkowników: `sg_user_organisations` == | |||
Tabela organizacji grupujących użytkowników. | |||
{| class="wikitable" | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|name | |||
|text | |||
|NULL | |||
| | |||
|nazwa organizacji | |||
|- | |||
|data | |||
|json | |||
|NULL | |||
| | |||
|json z danymi dodatkowymi | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
== | == Tabela przypisań użytkowników do organizacji: `sg_user_organisations_membership` == | ||
Tabela z przypisaniem do organizacji, w danym okresie i danego typu roli. | |||
{| class="wikitable" | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|user_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id użytkownika | |||
|- | |||
|organization_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id organizacji | |||
|- | |||
|type_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id typu członkostwa | |||
|- | |||
|date_start | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|data rozpoczęcia członkostwa | |||
|- | |||
|date_stop | |||
|date | |||
|NULL | |||
| | |||
|data zakończenia lub NULL w przypadku dostępu ciągłego | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
Typy członkostwa: | |||
!id | |||
!nazwa | |||
!klucz | |||
|- | |||
|0 | |||
|brak | |||
|TYPE_NONE | |||
|- | |||
|1 | |||
|zwykły | |||
|TYPE_ORDINARY | |||
|- | |||
|2 | |||
|koordynator | |||
|TYPE_COORDINATOR | |||
|- | |||
|99 | |||
|admin | |||
|TYPE_ADMIN | |||
|} | |||
== Tabela rekomendacji użytkowników: `sg_user_recommendations` == | |||
Tabela z rekomendacjami przypisanymi do użytkownika. | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!nazwa | |||
!typ | |||
!domyślnie | |||
!klucz lub właściwości | |||
!opis | |||
|- | |||
|id | |||
|int | |||
|$auto_increment | |||
|primary_key | |||
| | |||
|- | |||
|uuid | |||
|char(36) | |||
|UUID() | |||
| | |||
|wygenerowany identyfikator UUID | |||
|- | |||
|user_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id użytkownika | |||
|- | |||
|recommendation_id | |||
|int | |||
|0 | |||
| | |||
|id rekomendacji | |||
|- | |||
|frequency | |||
|varchar(10) | |||
|NULL | |||
| | |||
|częstotliwość wykonywania rekomendacji | |||
|- | |||
|due_date | |||
|varchar(200) | |||
|NULL | |||
| | |||
|data zaplanowana | |||
|- | |||
|date_done | |||
|varchar(200) | |||
|NULL | |||
| | |||
|data wykonania | |||
|- | |||
|data | |||
|json | |||
|NULL | |||
| | |||
|json z danymi niezaszyfrowanymi | |||
|- | |||
|dt_created | |||
|datetime | |||
|CURRENT_TIMESTAMP | |||
| | |||
|data i czas utworzenia | |||
|- | |||
|dt_updated | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
|on update CURRENT_TIMESTAMP | |||
|data i czas modyfikacji | |||
|- | |||
|deleted | |||
|bool | |||
|0 | |||
| | |||
|flaga usunięcia | |||
|- | |||
|dt_deleted | |||
|datetime | |||
|NULL | |||
| | |||
|data i czas usunięcia | |||
|} | |||
Aktualna wersja na dzień 09:18, 19 cze 2024
Tabela użytkowników: `sg_users`
Tabela z podstawowymi danymi użytkowników.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| status_id | int | 0 | id statusu użytkownika | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| name | varchar(200) | NULL | nazwa | |
| varchar(200) | NULL | adres email | ||
| phone | varchar(20) | NULL | nr telefonu | |
| data | json | NULL | json z danymi niezaszyfrowanymi | |
| data_encrypted | longtext | NULL | zaszyfrowana tablica z danymi niejawnymi | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
| id | nazwa | klucz |
|---|---|---|
| 0 | nowy | STATUS_NEW |
| 1 | aktywny | STATUS_ACTIVE |
| 91 | nieaktywny | STATUS_INACTIVE |
| 92 | zawieszony | STATUS_SUSPENDED |
| 99 | usunięty | STATUS_DELETED |
Tabela autoryzacji: `sg_user_auth`
Tabela z metodami autoryzacji użytkownika, możliwość przechowywania loginów, haseł i tokenów.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| user_id | int | 0 | id użytkownika | |
| type_id | int | 0 | id typu | |
| auth_login | text | NULL | login w plaintext | |
| auth_hash | text | NULL | hash (np hasła) | |
| auth_token | text | NULL | token logowania | |
| dt_expire | datetime | NULL | data i czas utraty ważności w przypadku czasowego sposobu logowania, lub historycznej pary login/hasło | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
| id | nazwa | klucz | opis |
|---|---|---|---|
| 0 | login i hasło | TYPE_LOGIN_PASSWORD | domyślny sposób logowania przy pomocy loginu i hasła |
| 1 | token url | TYPE_URL_TOKEN | token w adresie url, wysyłany przy pomocy emaila |
| 2 | token api | TYPE_API_TOKEN | token do autoryzacji przy pomocy api, przechowywany w aplikacji |
| 3 | centrum monitoringu | TYPE_CM_LOGIN | login i hasło dostępu do centrum monitoringu |
Możliwe dodanie kolejnych typów autoryzacji wraz z rozwojem.
Tabela wydarzeń: `sg_user_events`
Tabela z wydarzeniami kalendarza użytkowników.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| user_id | int | 0 | id użytkownika | |
| type_id | int | 0 | id typu | |
| name | text | NULL | nazwa do wyświetlania na listach | |
| date_start | date | NULL | data wydarzenia | |
| date_stop | date | NULL | data zakończenia gdy trwa więcej niż jeden dzień, w innym przypadku NULL | |
| time_start | time | NULL | czas wydarzenia gdy planowane na konkretną godzinę, w innym przypadku NULL | |
| time_stop | time | NULL | czas zakończenia gdy planowane, w innym przypadku NULL | |
| data | json | NULL | json z danymi dodatkowymi | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
Tabela relacji między użytkownikami: `sg_user_relationships`
Tabela z relacjami między użytkownikami, czyli które konto ma przypisanych wiele profili do zarządzania.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| parent_user_id | int | 0 | id użytkownika rodzica | |
| children_user_id | int | 0 | id użytkownika dziecka | |
| type_id | int | 0 | id typu relacji | |
| date_start | date | NULL | data rozpoczęcia relacji | |
| date_stop | date | NULL | data zakończenia lub NULL w przypadku dostępu ciągłego | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
Tabela ankiet użytkowników: `sg_user_surveys`
Tabela z przypisanymi do wypełnienia i wypełnionymi ankietami.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| user_id | int | 0 | id użytkownika | |
| survey_id | int | 0 | id ankiety | |
| date_start | date | NULL | data planowanego rozpoczęcia | |
| date_stop | date | NULL | data zakończenia gdy trwa więcej niż jeden dzień, w innym przypadku NULL | |
| time_start | time | NULL | czas planowanego rozpoczęcia gdy na konkretną godzinę, w innym przypadku NULL | |
| time_stop | time | NULL | czas zakończenia gdy planowane, w innym przypadku NULL | |
| responded | bool | 0 | flaga stanu 0-planowana 1-wypełniona | |
| responses | json | NULL | json z odpowiedziami | |
| dt_responded | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas wypełnienia | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
Tabela odpowiedzi ankiet użytkowników: `sg_user_surveys_answers`
Tabela z odpowiedziami udzielonymi na ankiety.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| user_survey_id | int | 0 | id wpisu przypisania ankiety, tabela sg_user_surveys | |
| survey_id | int | 0 | id ankiety | |
| answer_id | int | 0 | id odpowiedzi | |
| answer_int | int | NULL | wartość int odpowiedzi | |
| answer_float | float | NULL | wartość float odpowiedzi | |
| answer_text | text | NULL | wartość string odpowiedzi | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
Tabela organizacji użytkowników: `sg_user_organisations`
Tabela organizacji grupujących użytkowników.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| name | text | NULL | nazwa organizacji | |
| data | json | NULL | json z danymi dodatkowymi | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
Tabela przypisań użytkowników do organizacji: `sg_user_organisations_membership`
Tabela z przypisaniem do organizacji, w danym okresie i danego typu roli.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| user_id | int | 0 | id użytkownika | |
| organization_id | int | 0 | id organizacji | |
| type_id | int | 0 | id typu członkostwa | |
| date_start | date | NULL | data rozpoczęcia członkostwa | |
| date_stop | date | NULL | data zakończenia lub NULL w przypadku dostępu ciągłego | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |
| id | nazwa | klucz |
|---|---|---|
| 0 | brak | TYPE_NONE |
| 1 | zwykły | TYPE_ORDINARY |
| 2 | koordynator | TYPE_COORDINATOR |
| 99 | admin | TYPE_ADMIN |
Tabela rekomendacji użytkowników: `sg_user_recommendations`
Tabela z rekomendacjami przypisanymi do użytkownika.
| nazwa | typ | domyślnie | klucz lub właściwości | opis |
|---|---|---|---|---|
| id | int | $auto_increment | primary_key | |
| uuid | char(36) | UUID() | wygenerowany identyfikator UUID | |
| user_id | int | 0 | id użytkownika | |
| recommendation_id | int | 0 | id rekomendacji | |
| frequency | varchar(10) | NULL | częstotliwość wykonywania rekomendacji | |
| due_date | varchar(200) | NULL | data zaplanowana | |
| date_done | varchar(200) | NULL | data wykonania | |
| data | json | NULL | json z danymi niezaszyfrowanymi | |
| dt_created | datetime | CURRENT_TIMESTAMP | data i czas utworzenia | |
| dt_updated | datetime | NULL | on update CURRENT_TIMESTAMP | data i czas modyfikacji |
| deleted | bool | 0 | flaga usunięcia | |
| dt_deleted | datetime | NULL | data i czas usunięcia |