API: UserEventObject: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|768d77a4-2f30-44e4-aca2-e75cba048d63 | |768d77a4-2f30-44e4-aca2-e75cba048d63 | ||
|Wewnętrzne ID | |Wewnętrzne ID | ||
|- | |||
|type | |||
|recommendation | |||
|Typ: event, recommendation | |||
|- | |- | ||
|name | |name | ||
| Linia 25: | Linia 29: | ||
|false | |false | ||
|Status wykonania (bool) | |Status wykonania (bool) | ||
|- | |||
|recommendation | |||
| | |||
|Obiekt rekomendacji [[API: UserRecommendationObject]] | |||
|} | |} | ||
Wykorzystywane w: [[API: Kalendarz]] | Wykorzystywane w: [[API: Kalendarz]] | ||
Aktualna wersja na dzień 12:36, 6 lut 2024
Obiekt danych wydarzenia kalendarza użytkownika
| Nazwa | Przykład | Opis |
|---|---|---|
| uuid | 768d77a4-2f30-44e4-aca2-e75cba048d63 | Wewnętrzne ID |
| type | recommendation | Typ: event, recommendation |
| name | Pomiar stężenia glukozy we krwi naczczo | Nazwa |
| date | 2023-12-20 | Data |
| description | Pomiar wykonuje się przy pomocy badania laboratoryjnego lub indywidualnego urządzenia monitorowania cukru we krwi | Opis |
| done | false | Status wykonania (bool) |
| recommendation | Obiekt rekomendacji API: UserRecommendationObject |
Wykorzystywane w: API: Kalendarz