API: UserEventObject: Różnice pomiędzy wersjami

Z DrRobert DOCS
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
Linia 9: Linia 9:
|768d77a4-2f30-44e4-aca2-e75cba048d63
|768d77a4-2f30-44e4-aca2-e75cba048d63
|Wewnętrzne ID
|Wewnętrzne ID
|-
|type
|recommendation
|Typ: event, recommendation
|-
|-
|name
|name
Linia 25: Linia 29:
|false
|false
|Status wykonania (bool)
|Status wykonania (bool)
|-
|recommendation
|
|Obiekt rekomendacji [[API: UserRecommendationObject]]
|}
|}
Wykorzystywane w: [https://drrobert.it4u.company/docs/API:_Zalecenia API: Zalecenia]
Wykorzystywane w: [[API: Kalendarz]]

Aktualna wersja na dzień 12:36, 6 lut 2024

Obiekt danych wydarzenia kalendarza użytkownika

Nazwa Przykład Opis
uuid 768d77a4-2f30-44e4-aca2-e75cba048d63 Wewnętrzne ID
type recommendation Typ: event, recommendation
name Pomiar stężenia glukozy we krwi naczczo Nazwa
date 2023-12-20 Data
description Pomiar wykonuje się przy pomocy badania laboratoryjnego lub indywidualnego urządzenia monitorowania cukru we krwi Opis
done false Status wykonania (bool)
recommendation Obiekt rekomendacji API: UserRecommendationObject

Wykorzystywane w: API: Kalendarz